Zde si můžete prohlédnout realizované weby a projekty. Absolvoval jsem také řadu kurzů, přednášek, webinářů s cílem nadále se rozvíjet v tomto oboru. (FB reklama, Jak na WordPress, Eshopová řešení, HTML/CSS, Copywriting, Základy SEO, Angličtina, Jazykové mutace, Responsivita, Přístupnost webů 2019).

Weby také spravuji, k tomu dělám i optimalizaci, s ní související psaní textů, mikrostránky, případně sociální sítě.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.


Web legendy československé kulturistiky Pavla Jablonického a související stránky na sociálních sítích Facebook a Instagram. Kompletní realizace.


Webová prezentace resortu Arowana v Thajsku, který provozují Češi. Nabízí ubytování a doprovodné služby jako potápění a výlety.

Práce zahrnovala celý web, design, jazykové mutace, copywriting.


Webová prezentace firmy Power Servis, která se věnuje stěhovacím službám. Nastavení, údržba a správa FB stránky.


Stavona Olomouc je olomoucká stavební firma, působící od roku 1997. Jejich web už byl velmi zastaralý, tak jsme od podlahy vytvořili nobé webové stránky.


Apartmán V Ráji nabízí ubytování v Českém ráji. Realizace webu, mapa s výlety a body zájmu. Rezervační formulář.


Weby 2 mateřských škol v Olomouci. Podobné funkce, obsah a správa.

MŠ Zeyerova a MŠ Kapitána Nálepky


SVÚ Olomouc – státní laboratoř, úprava úvodky a šablony, struktury, optimalizace, fb stránka


Rekuperace domů zajistí kvalitní ovzduší uvnitř domu a také nižší náklady na topení. Zde jsem zhotovil webovou prezentaci z dodaných podkladů a otextoval web.


RK Mara je realitní kancelář v Olomouci, které se starám o webové stránky, pomáhám s FB stránkou a zajišťuji chod firemního CRM, emailových schránek a makléřského systému Realman.


Eshop Libor Činka – prodej online kurzů, učebnic, knih, angličtiny


Libor Činka – web s produkty a prezentaci psychoterapeuta z Prahy, řada podstránek, produktů, informací a prvků


Svařování a kovovýroba – jednoduchá několikastránkový prezentace pro živnostníka Olomouc. Kontaktní formulář, informace, reference, galerie, redakční systém – klient si web upravuje sám.


Nejlepší Horory – filmová databáze pro ty, co se rádi bojí. Vlastní pole, web databázového typu. Trailer, obal, informace, hodnocení, komentáře.


Anareta – rodinný penzion u F-M, responsivní prezentace, jazykové mutace, rezervační formulář pro různé pokoje, moderní šablona, redakční systém pro správu obsahu.


Serpentárko – informační web a blog o chovu terarijních zvířat.


Nejlepší Filmy – rozsáhlá filmová databáze s členěním filmů, hodnocením, tipy na filmy


Sportovně medicinský institut sdružuje pod jednu sportovní střechu lékaře, fyzioterapeuty, maséry, kondiční a osobní trenéry.


Fyzioflow aneb Plynulá cesta ke zdravému tělu, je moderní fyzioterapie v Olomouci !